marți, 26 septembrie 2017

Echipa ATOM aduce sincere felicitări și urări de bine lui Cătălin Sandu, Șef filiala Ialoveni ATOM

Asociația Tinerilor Ortodocși din Moldova, în frunte cu Președintele, prot. Vadim Corostinschi, dimpreună cu toți tinerii voluntari din cadrul asociației noastre indiferent de rang, postură și vârstă, vin cu un mesaj de felicitare în adresa lui Cătălin Sandu, Șef Filiala Ialoveni ATOM, cu ocazia zilei de naștere.     

Cătăline!!! Să ai multă sănătate, iar prin istețimea minții, sudoarea frunții, sprijinul prietenilor și prietenilor ATOM inclusiv, ajutorul părinților, susținerea colegilor alături de ATOM și îngăduința lui Dumnezeu le vei dobândi pe toate. 

Munca pe care o depui la promovarea valorilor în rândul tinerilor prin activitățile desfășurate să fie cu folos și dezvoltare pentru toți.

Din partea familiei ATOM îți urăm un La mulți ani și Doamne ajută!!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu