miercuri, 2 iulie 2014

Anunț!!!

Asociația Tinerilor Ortodocși din Moldova, invită tinerii voluntari ai asociației  la Adunarea Generală a Asociației Noastre, care va avea loc pe 22 iulie, la mănăstirea Sf. Ștefan cel Mare din or. Nisporeni. 
În această zi va fi mai multe activități și vor fi prezente toate echipele din cele 4 raioane care au participat la Brain-Ring și alți tineri care vor dori să participe la activitățile propuse de asociație.
Programa zilei: 08.30-  Sfânta Liturghie
10.30 – Masa
11.00 – Deplasare la Tabăra de vară s. Vărzărești, r-nul Nisporeni.
12.00 – Conferință “Tânărul în societatea scolastică și viața lui raportată la Hristos”, 
14.00 – Prânzul
14.30 – Brain-Ring, concurs...
Tinerii interesați de a participa la eveniment pot contacta persoanele responsabile, pe rețelele de socializare, www.odnoklasniki.ru: atosmd net sau accesați Asociația TInerilor Ortodocși din Moldova

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu