sâmbătă, 7 septembrie 2019

Un nou training, un pas spre cunoaștere

Asociația Tinerilor Ortodocși din Moldova – ATOM, continuă să participe la instruirile din cadrul proiectului "Dezvoltarea capacităților de mobilizare a resurselor și serviciilor de autofinanțare a organizațiilor de tineret”.


Astfel, în data de 7 septembrie în incita Academiei de Studii Economice din Moldova, doamna Marcela Trifan, Contabil-șef, Consiliul Național al Tineretului din Moldova a desfășurat trainingul despre Management-ul financiar și despre Documente și proceduri interne a unui ONG.


Menționăm ca aceste traininguri ne vor fi de un real folos pentru asociația noastră și contribuie la dezvoltarea personală a voluntarilor pentru care mulțumim tuturor celor implicați în proiect.


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu