vineri, 4 august 2017

Mesajul de felicitare din partea ATOM pentru Tudor Lapp, Coordonatorul Departamentuluii Relații Externe

     
 Asociația Tinerilor Ortodocși din Moldova, în frunte cu Președintele, prot. Vadim Corostinschi, dimpreună cu toți tinerii voluntari din cadrul asociației noastre indiferent de rang, postură și vârstă, vin cu un mesaj de felicitare în adresa lui Tudor Lapp, Coordonatorul Departamentului Relații Externe, cu ocazia zilei de naștere.     
     Tudore!!! Să ai multă sănătate, iar prin istețimea minții, sudoarea frunții, sprijinul prietenilor și prietenilor ATOM inclusiv, ajutorul părinților, susținerea colegilor alături de ATOM și îngăduința lui Dumnezeu le vei dobândi pe toate. 
     Din partea familiei ATOM îți urăm un La mulți ani și Doamne ajută!!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu