duminică, 18 iunie 2017

Sincere felicitări din partea ATOM pentru Pârău Nicolae cu aniversarea celor 18 ani

Asociația Tinerilor Ortodocși din Moldova, în frunte cu Președintele, prot. Vadim Corostinschi, dimpreună cu toți tinerii voluntari din cadrul asociației noastre indiferent de rang, postură și vârstă, vin cu un mesaj de felicitare în adresa lui Pârău Nicolae, Președintele Departamentului  IT, (foto, video, site-uri) ATOM, cu ocazia zilei de naștere și împlinirea celor 18 ani din viață.     
    Nicolae!!! Să ai multă sănătate, iar prin istețimea minții, sudoarea frunții, sprijinul prietenilor, ajutorul părinților, susținerea colegilor alături de ATOM și îngăduința lui Dumnezeu le vei dobândi pe toate. Ai o funcție nu prea ușoară, dar depunând efortul o să poți realiza multe.
     Din partea familiei ATOM îți urăm un La mulți ani!!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu