joi, 23 februarie 2017

Sincere felicitări și urări de bine pentru Nicuruc Paula din partea echipei ATOM!!!

Asociația Tinerilor Ortodocși din Moldova, în frunte cu Președintele, prot. Vadim Corostinschi, dimpreună cu toți tinerii voluntari din cadrul asociației noastre indiferent de rang, postură și vârstă, vin cu un mesaj de felicitare în adresa lui Paula Nicuriuc, Vicepreședintele r-nul Ungheni ATOM, cu ocazia zilei de naștere.     

Paula!!! Să ai multă sănătate, iar prin istețimea minții, sudoarea frunții, sprijinul prietenilor, ajutorul părinților, susținerea colegilor alături de ATOM și îngăduința lui Dumnezeu le vei dobândi pe toate. Ai o funcție nu prea ușoară, dar depunând efortul o să poți realiza multe.

Din partea familiei ATOM îți urăm un La mulți ani!!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu