duminică, 5 noiembrie 2017

Mesajul de felicitare din partea ATOM pentru Cupeț Daniel, Coordonatorul Departamentuluii Relații Externe

Asociația Tinerilor Ortodocși din Moldova, în frunte cu Președintele, prot. Vadim Corostinschi, dimpreună cu toți tinerii voluntari din cadrul asociației noastre indiferent de rang, postură și vârstă, vin cu un mesaj de felicitare în adresa noului ales în funcție  Cupeț Daniel, Coordonatorul Departamentului Relații Externe, cu ocazia zilei de naștere.     

Daniele!!! Să ai multă sănătate, iar prin istețimea minții, sudoarea frunții, sprijinul prietenilor și prietenilor ATOM inclusiv, ajutorul părinților, susținerea colegilor alături de ATOM și îngăduința lui Dumnezeu le vei dobândi pe toate. 
    
Din partea familiei ATOM îți urăm un La mulți ani și Doamne ajută!!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu